Styret i Fagpressen

Styret i Fagpressen

Del: 

Trine Østlyngen.jpg

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen (fung. styreleder)
Østlyngen Medialog
trineostlyng@yahoo.no
mobil 971 90 202

Styremedlemmer:

Ole Henrik Nissen-Lie
Norsk Maritimt Forlag
ole@seilas.no
mobil 918 17 789

Tore Ryssdalsnes
LO Media
tore.ryssdalsnes@lomedia.no
mobil 970 73 092

Bjørnar Kjensli
forskning.no
bjornar@forskning.no
mobil 942 43 567

Kaja Mejlbo
Utdanning
kaja@utdanningsnytt.no
976 74 367

Ingunn Roald
Sykepleien
ingunn.roald@sykepleien.no
mobil 91 60 38 12

Ragnhild Vartdal
Khrono
ragnhild.vartdal@khrono.no
975 66 292

Ivar Kvistum
Handikapnytt
ivar.kvistum@nhf.no
990 01 700

Styresaker

Sakspapirer og referater

Kurs og arrangementer

Dato: 
Tirsdag 11. Mai
Kl.: 
15:00 til 16:00
Passer for: 
Journalister

Velkommen til årsmøte i Fagpressens journalistforum tirsdag 11. mai klokken 15.00-16.00.
Årsmøtet blir i år avviklet digitalt på Teams – meld deg på med skjemaet her, så får du lenke med invitasjon tilsendt.