Styret i Fagpressen

Styret i Fagpressen

Del: 

Trine Østlyngen.jpg

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen (fung. styreleder)
Østlyngen Medialog
trineostlyng@yahoo.no
mobil 971 90 202

Styremedlemmer:

Ole Henrik Nissen-Lie
Norsk Maritimt Forlag
ole@seilas.no
mobil 918 17 789

Tore Ryssdalsnes
LO Media
tore.ryssdalsnes@lomedia.no
mobil 970 73 092

Bjørnar Kjensli
forskning.no
bjornar@forskning.no
mobil 942 43 567

Kaja Mejlbo
Utdanning
kaja@utdanningsnytt.no
976 74 367

Ingunn Roald
Sykepleien
ingunn.roald@sykepleien.no
mobil 91 60 38 12

Ragnhild Vartdal
Khrono
ragnhild.vartdal@khrono.no
975 66 292

Ivar Kvistum
Handikapnytt
ivar.kvistum@nhf.no
990 01 700

Kurs og arrangementer

Dato: 
Onsdag 01. jun
Kl.: 
17:00 til 23:00
Passer for: 
Alle

Onsdag 1. juni skal vi dele ut årets priser og feire alle vinnerne! Prisfesten foregår i Pressens hus fra kl 17.00. Arrangementet er i ferd med å bli fullt, men send epost til bn@fagpressen.no for å stå på venteliste!

Dato: 
Tirsdag 07. jun til Torsdag 09. jun
Kl.: 
09:00 til 16:00
Passer for: 
Alle

FIPP er Fagpressens internasjonale organisasjon, og de arrangerer store konferanser annet hvert år. Årets konferanse ved Lisboa blir den første etter pandemien.
Påmelding innen mandag 31. januar gir rabatt på 1000 euro pr person.

Dato: 
Tirsdag 07. jun
Kl.: 
10:00 til 15:00
Passer for: 
Redaktører
Journalister

Norsk Tidsskriftforening tilbyr kurs i musikk-kritikk over tre ettermiddagssamlinger, den første 7. juni. Kursene er støttet med vederlagsmidler fra Fagpressen.
Les mer om innholdet i kurset, og meld deg på hos Tidsskriftforeningen.