Styret i Fagpressen

Styret i Fagpressen

Del: 

Erik Nord (styreleder)
Telenor Group
erik.nord@telenor.com
mobil 907 47 162

 

 

 

 

 

 

 

 

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen (nestleder)
Østlyngen Medialog
trineostlyng@yahoo.no
mobil 971 90 202

 

 

 

 

Styremedlemmer:

Ole Henrik Nissen-Lie

Ole Henrik Nissen-Lie

Ole Henrik Nissen-Lie
Norsk Maritimt Forlag
ole@seilas.no
mobil 918 17 789
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svein Yngve Madsen

Svein Yngve Madsen

Svein-Yngve Madssen
LO Media
svein.yngve.madssen@lomedia.no
mobil 900 36 164

 

 

 

 

Paal Svendsen (Foto: BN).

Paal Svendsen
Utdanning
pas@utdanningsnytt.no
mobil 400 46 689

 

 

 

 

Bjørnar Kjensli
forskning.no
bjornar@forskning.no
mobil 942 43 567

 

 

 

 

 

 

 

Lina Schøyen
Motor
lina@motor.no
916 21 489

 

 

 

 

Mona Askerød
Musikkultur
mona@musikkultur.no
mobil 934 27 061

 

 

 

 

 

Ingunn Roald
Sykepleien
ingunn.roald@sykepleien.no
mobil 91 60 38 12

 

 

 

 

 

 

 

 

STYRESAKER

 

Styresaker

Sakspapirer og referater

For medlemmer

Her kan medlemmer i fagpressen logge inn og få tilgang til alle rammeavtalene våre.

 

Kurs og arrangementer

Dato: 
Torsdag 25. Apr
Kl.: 
09:00 til 23:00
Passer for: 
Redaktører
Markedsførere
Annonseselgere
Utgivere

Hvert medlem i Fagpressen får én gratisbillett til Gulltaggen 2019. Klikk deg videre, og meld deg på til reklamebransjens store konferanse, prisarrangement og fest, 25. april!

Dato: 
Torsdag 06. jun
Kl.: 
17:00 til 23:00
Passer for: 
Redaktører
Journalister
Markedsførere
Annonseselgere
Utgivere

Årets vinnere av Fagpresseprisene skal kåres, og etterpå blir det fest!

Ta med deg dine kolleger til Månefisken og bli med på feiringen av det aller beste i Fagpressen.
Dørene åpner kl 17.00. Vi serverer mat og drikke og lover god stemning, glede og forventninger.

Dato: 
Tirsdag 17. sep
Kl.: 
08:30 til 16:30
Passer for: 
Redaktører
Journalister
Markedsførere
Annonseselgere
Utgivere

Program kommer, hold av datoen!