Styret i Fagpressen

Styret i Fagpressen

Del: 

Erik Nord (styreleder)
Telenor Group
erik.nord@telenor.com
mobil 907 47 162

 

 

 

 

 

 

 

 

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen (nestleder)
Østlyngen Medialog
trineostlyng@yahoo.no
mobil 971 90 202

 

 

 

 

Styremedlemmer:

Ole Henrik Nissen-Lie

Ole Henrik Nissen-Lie

Ole Henrik Nissen-Lie
Norsk Maritimt Forlag
ole@seilas.no
mobil 918 17 789
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svein Yngve Madsen

Svein Yngve Madsen

Svein-Yngve Madssen
LO Media
svein.yngve.madssen@lomedia.no
mobil 900 36 164

 

 

 

 

Paal Svendsen (Foto: BN).

Paal Svendsen
Utdanning
pas@utdanningsnytt.no
mobil 400 46 689

 

 

 

 

Bjørnar Kjensli
forskning.no
bjornar@forskning.no
mobil 942 43 567

 

 

 

 

 

 

 

Lina Schøyen
Motor
lina@motor.no
916 21 489

 

 

 

 

Mona Askerød
Musikkultur
mona@musikkultur.no
mobil 934 27 061

 

 

 

 

 

Ingunn Roald
Sykepleien
ingunn.roald@sykepleien.no
mobil 91 60 38 12

 

 

 

 

 

 

 

 

STYRESAKER

 

Styresaker

Sakspapirer og referater

For medlemmer

Her kan medlemmer i fagpressen logge inn og få tilgang til alle rammeavtalene våre.

 

Kurs og arrangementer

Dato: 
Torsdag 22. aug
Kl.: 
15:00 til 17:00
Passer for: 
Redaktører
Dato: 
Onsdag 11. sep
Kl.: 
09:00 til 11:00
Passer for: 
Redaktører
Utgivere

Onsdag 11. september inviterer Fagpressen til frokostmøte og gir deg flere gode innspill til budsjettarbeidet for 2020. Medlemskap i Fagpressen lønner seg, nå og i framtiden! Kom på P-hotels, fra kl 8.30 og få deg frokost - med mye nyttig attåt.

Dato: 
Tirsdag 17. sep
Kl.: 
08:30 til 16:30
Passer for: 
Redaktører
Markedsførere
Annonseselgere
Utgivere

Markedsforum inviterer til Kick-off 17. september. Tema i år er innovasjon, merkevarebygging, nyhetsbrev, hvordan skaffe inntekter i dag, hvordan lykkes med content (innholdsmarkedsføring) og enda litt mer.  Meld deg på i dag - og ta gjerne med kolleger - noe som kan lette gjennomføringen av eventuelle nye tiltak etter seminaret.