Styret i Fagpressen

Styret i Fagpressen

Del: 

Erik Nord (styreleder)
Telenor Group
erik.nord@telenor.com
mobil 907 47 162

 

 

 

 

 

 

 

 

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen

Trine Østlyngen (nestleder)
Østlyngen Medialog
trineostlyng@yahoo.no
mobil 971 90 202

 

 

 

 

Styremedlemmer:

Ole Henrik Nissen-Lie

Ole Henrik Nissen-Lie

Ole Henrik Nissen-Lie
Norsk Maritimt Forlag
ole@seilas.no
mobil 918 17 789
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svein Yngve Madsen

Svein Yngve Madsen

Svein-Yngve Madssen
LO Media
svein.yngve.madssen@lomedia.no
mobil 900 36 164

 

 

 

 

Paal Svendsen (Foto: BN).

Paal Svendsen
Utdanning
pas@utdanningsnytt.no
mobil 400 46 689

 

 

 

 

Bjørnar Kjensli
forskning.no
bjornar@forskning.no
mobil 942 43 567

 

 

 

 

 

 

 

Lina Schøyen
Motor
lina@motor.no
916 21 489

 

 

 

 

Mona Askerød
Musikkultur
mona@musikkultur.no
mobil 934 27 061

 

 

 

 

 

Ingunn Roald
Sykepleien
ingunn.roald@sykepleien.no
mobil 91 60 38 12

 

 

 

 

 

 

 

 

STYRESAKER

 

Styresaker

Sakspapirer og referater

For medlemmer

Her kan medlemmer i fagpressen logge inn og få tilgang til alle rammeavtalene våre.

 

Kurs og arrangementer

Dato: 
Fredag 18. okt til Søndag 20. okt
Kl.: 
11:15 til 13:00
Passer for: 
Redaktører
Journalister

Meld dere på: Gull & Gråsteinkonferansen er årets høydepunkt for journalistene på Østlandet. Få tre konferansedager og 19 faglige foredrag for 2000 kroner.
Prisen inkluderer helpensjon og hotellovernatting.

Årets program er spennende og variert – les mer her.

Meld deg på nå, siste frist er torsdag 10. oktober! Påmeldingen skjer direkte.

Dato: 
Torsdag 24. okt
Kl.: 
15:00 til 17:00
Passer for: 
Redaktører

Du kan læra å bli ein betre redaktør av dine redaktørkollegaer! Derfor inviterer Fagpressas redaktørforum alle redaktørar i alle fagblad både på nett og på papir til å delta i redaktørspeeddate torsdag 24. oktober klokka 15.00 hos Fagpressen, Akersgata 43.

Dato: 
Lørdag 26. okt
Kl.: 
08:30 til 18:00
Passer for: 
Redaktører
Journalister

Data-SKUP arrangeres lørdag 26. oktober på Oslo Met storbyuniversitetet, og ønsker seg flere deltakere fra fagmediene! Her kan du lære alt fra grunnleggende til avansert datajournalistikk, og bli inspirert og bli kjent med nye mennesker.
Klikk her for mer informasjon og direkte påmelding