Kampanje overtar Gulltaggen

Kampanje overtar Gulltaggen

Den så langt siste Gulltaggen-prisen ble gitt til gründer og internettpioner Bente Sollid Storehaug. (Foto: Eivor Eriksen).

Del: 

Tidligere i år ble det klart at styret i INMA, som står bak konferansen og prisen "Gulltaggen", hadde bestemt seg for en kontrollert avvikling. Nå er det klart at Kampanje går inn og tar over Gulltaggen.

– Inma har vært opptatt av å overføre Gulltaggen til en nøytral aktør som ivaretar bransjen og dens endrede rammebetingelser. Derfor ble Kampanje en veldig god match. Kampanje har et stort nedslagsfelt og har god erfaring med både konferanser og awards. Så vi tror dette blir et fint nytt hjem for Gulltaggen, sier Gro Larsson, styreleder i Inma til Kampanje.

Les mer i Kampanje.

Annonsekampanje 2025

Her finner du årets annonser. Hent dem her!

Les også:
  • «Ikke bare er det ekstra viktig å støtte redaksjonelle medier i den utviklingen vi ser i verden rundt oss i dag. Men redaksjonelle medier er også et riktig i valg i svært mange sammenhenger for å oppnå topp-resultater i markedsføringen av produkter og tjenester», skriver Tor Arne Sandholt i dette innlegget som først ble publisert i KOM24.

  • Fagpressens redaktørforum har holdt årsmøte og valgt to nye styremedlemmer. Paal Ravnaas fortsetter som leder for forumet.

  • Fagpressens Per Brikt Olsen deltok i paneldebatt om fremtidens distribusjon for trykte publikasjoner, da Grafisk Øst arrangerte sitt vårseminar i Sarpsborg torsdag. Han påpekte at rapporten fra Odin-utvalget helt unnlater å kommentere de store opplagene Fagpressen representerer i distribusjonskjeden.