Ser fram til å bli ansatt i Ask Media – som "dobbeltredaktør"

Ser fram til å bli ansatt i Ask Media – som "dobbeltredaktør"

Ivar Kvistum er på vei til Ask Media, hvor han blir redaktør for to magasiner. (Foto: Privat).

Del: 

Ivar Kvistum går fra å drive eget selskap til å bli fulltidsansatt i Ask Media, som redaktør for to magasiner – og det gleder han seg til.

– Først og fremst er det veldig stas å bli vist tillit av Ask Media, en svært kompetent mediebedrift som jeg har hatt et forhold til i mange år. De siste par årene har jeg hatt en tett tilknytning til Ask som innleid redaktør for HMS-magasinet, sier Ivar Kvistum til Medier24.

Fra nyttår blir han redaktør for HMS-magasinet og Retailmagasinet.

Kvistum har også tidligere vært ansatt i Ask Media. I 11 år, fram til for to år siden, var han redaktør og eneste ansatt i Handikapnytt. Siden har han drevet eget selskap, med oppdrag blant annet for Ask Media.

Ivar Kvistum har tidligere ledet Fagpressens redaktørforum, og sitter for tiden i Fagpressens styre.

Annonsekampanje 2025

Her finner du årets annonser. Hent dem her!

Les også:
  • «Ikke bare er det ekstra viktig å støtte redaksjonelle medier i den utviklingen vi ser i verden rundt oss i dag. Men redaksjonelle medier er også et riktig i valg i svært mange sammenhenger for å oppnå topp-resultater i markedsføringen av produkter og tjenester», skriver Tor Arne Sandholt i dette innlegget som først ble publisert i KOM24.

  • Fagpressens redaktørforum har holdt årsmøte og valgt to nye styremedlemmer. Paal Ravnaas fortsetter som leder for forumet.

  • Fagpressens Per Brikt Olsen deltok i paneldebatt om fremtidens distribusjon for trykte publikasjoner, da Grafisk Øst arrangerte sitt vårseminar i Sarpsborg torsdag. Han påpekte at rapporten fra Odin-utvalget helt unnlater å kommentere de store opplagene Fagpressen representerer i distribusjonskjeden.